XII edycja Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Językoznawczej Konferencji Naukowej JĘZYK W POZNANIU

Sekcja Lingwistyczna Koła Naukowego Germanistów, działająca przy Instytucie Filologii Germańskiej UAM, Studenckie Koło Językoznawcze REMAT, działające przy Katedrze Metodologii Lingwistyki UAM oraz Koło Naukowe Italianistów, działające przy Instytucie Filologii Romańskiej UAM, mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych Studentów, Doktorantów i ich Opiekunów Naukowych do wzięcia udziału w XII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ STUDENCKO-DOKTORANCKIEJ JĘZYKOZNAWCZEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ JĘZYK W POZNANIU, która odbędzie się dnia 24 KWIETNIA 2020 roku na WYDZIALENEOFILOLOGII UAM (budynek Collegium Novum, Aleja Niepodległości 4,Poznań).

Zachęcamy Studentów i Doktorantów do nadsyłania zgłoszeń z propozycjami 15-minutowych wystąpień dotyczących szeroko rozumianego językoznawstwa na adres: kng@amu.edu.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY INTERNETOWEJ KONFERENCJI POD ADRESEM:

Udział w Konferencji jest jak zawsze bezpłatny.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 MARCA 2020

Informacje o przyjęciu zgłoszenia: DO 10 KWIETNIA 2020