ERASMUS+Studenci

UWAGA – ZMIANA: LISTA UNIWERSYTETÓW PARTNERSKICH ERASMUS+

Szanowne Studentki i Studenci Instytutu Etnolingwistyki, decyzją władz dziekańskich nastąpił podział umów byłego Instytutu Językoznawstwa z uniwersytetami partnerskimi Erasmus+ pomiędzy Instytut Etnolingwistyki, Instytut Lingwistyki Stosowanej i Katedrę Metodologii Lingwistyki. W związku z tym powstała jedna lista partnerów Erasmus+ Instytutu Etnolingwistyki, która będzie obowiązywać dla I etapu rekrutacji na rok akademicki 2021/2022 [lista: Partnerzy Erasmus+_IE_2021 w załączniku].

Przypominamy, że z zasadami rekrutacji na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022 można zapoznać się na stronie:

Regulamin-studia-2021-2022.pdf

Osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji będzie dr Adrianna Maśko: adrianna@amu.edu.pladrianna@o365.amu.edu.pl