Pisanie prac dyplomowych – krok po kroku!

Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym i w pełni synchronicznym weekendowym kursie z pisania prac dyplomowych, artykułów naukowych i rozdziałów w monografiach z dr Anną Anettą Janowską , wykładowczynią w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pt. “Pisanie prac dyplomowych – krok po kroku!”.

W toku kursu:

• Dowiesz się jak w szybki i skuteczny sposób dobrać temat i stworzyć plan pracy dyplomowej – od wstępu (celu pracy), aż do zakończenia (wniosków).
  • Opanujesz metodykę badań, tak by nie podważył ich żaden recenzent.
  • Poznasz narzędzia ułatwiające prowadzenie researchu źródeł badawczych (offline i online).
  • Zdobędziesz umiejętność tworzenia spójnych przypisów i bibliografii.

Damy Ci też szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w praktyce! Jeśli zechcesz, to zaangażujemy Cię w przydatne ćwiczenia praktyczne.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 3-4 marca 2023 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 26 lutego 2023. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/24XoJj7gS