Phraseology – a mirror of culture

Wyjątkowa okazja aby uczestniczyć w kursie Phraseology – a mirror of culture prowadzonym przez znaną ekspertkę w dziedzinie, prof. Sabinę Fiedler (Uniwersytet w Lipsku, DE) w ramach Uniwersytetu Jutra.

Atutem kursu jest wielokulturowe podejście do frazeologii, jej użycie przez non-native speakera oraz kwestie translatologiczne.

Kurs (30 godzin), który będzie odbywał się regularnie w poniedziałek w godzinach 15-16.30, rozpoczyna się 18-ego października w formie zdalnej. Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia do p. mgr Michaela Farrisa (maf@amu.edu.pl). Uczestnicy otrzymają Zoom link do spotkanie 17.10.

Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji śród potencjalnych zainteresowanych (kolegów i studentów).